Siete

Správa sietí potrebuje odborníkov

Keď potrebujete IT riešenia, potrebujete ich rýchlo. Očakávate rýchlu odpoveď od kvalifikovaných odborníkov, ktorí zabezpečia hladké fungovanie vášho podnikania. Ako obchodník máte dosť starostí, preto nechajte našich odborníkov zvládnuť vaše IT výzvy. Naše oddelenie IT služieb sa môže zaoberať všetkými potrebnými profesionálnymi technológiami.

Naši technici majú najnovšie certifikácie a sú stále aktuálne informovaní o najnovších technických inováciách tak, aby udržali vašu firmu pred konkurenciou. Ponúkame komplexné sieťové a bezpečnostné služby pre podniky i súkromné osoby. Rýchlo reagujeme na mieste, aby sme technologicky udržali vašu firmu tam, kde ju potrebujete a minimalizujeme riziká.Veríme v strategické riešenie výziev každej firmy.

Kompletná správa sietí od A po Z

Návrh

  • Aby IT systém naozaj dobre fungoval, je potrebné ho správne nadimenzovať a precízne zrealizovať sieťovú infraštruktúru.
  • Pri samotnom návrhu počítačovej siete je potrebné zamýšľať sa nielen na súčasné potreby na kapacitu priepustnosti siete, ale aj na jej možné budúce rozšírenie.
  • Správny návrh štruktúrovanej kabeláže Vám môže priniesť nemalé úspory v progresívnom podnikaní.

Projekcia

  • Našim zákazníkom ponúkame vytvorenie projektu počítačovej siete pomocou metalickej štruktúrovanej kabeláže CAT5E, CAT6A alebo CAT7A.
  • Po takejto kabeláži je možné prenášať dáta rýchlosťou až 1Gbit/s.

Realizácia

  • Realizujeme všetky práce od položenia kabeláže, osadenia zásuviek a patch panelov, montáž a kompletizáciu rozvádzača, zapojenie a konfiguráciu aktívnych prvkov.
  • Zákazníkovi odovzdávame sieť ako celok. Všetky dátové rozvody sú premerané a doložené protokolom.
  • Na vybudovanú sieť poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Kde nás nájdete

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám správu cez kontaktný formulár, email alebo nám zatelefonujte. 

Sídlo spoločnosti

Dlhá 923/88B, 010 09 Žilina

Telefónne číslo

+421 41 2028 0927

Email

info@fatracom.com

Napíšte nám