IP Telefónia

IP telefónia – Voice over IP (VOIP)

Umožňuje hlasovú komunikáciu pomocou internetového protokolu (IP). Na rozdiel od tradičnej pevnej linky, kde sa hlasové signály prenášajú cez káblové siete, IP telefónia využíva internetové pripojenie na prenos hovorov.

Výhody IP telefónie zahŕňajú nižšie náklady, flexibilitu, možnosť prenosu hlasových správ a obrazu cez rovnakú sieť, integráciu s ďalšími komunikačnými službami (ako napríklad videohovory a konferenčné hovory) a možnosť prístupu k telefónnym službám z akéhokoľvek miesta s internetovým pripojením.

IP telefónia sa stáva stále populárnejšou ako náhrada tradičnej pevnej linky v domácnostiach aj vo firemných prostrediach. Ponúka výhody moderných komunikačných riešení a prináša úspory vo finančnej oblasti.

Benefity a prínosy VOIP

Úspora financií

  • Budete šetriť peniaze tým, že spravujete jednu sieť namiesto dvoch.
  • Môžete jednoducho pridať, presunúť alebo meniť rozšírenia a miesta telefónu, čo šetrí peniaze a poskytuje väčšiu flexibilitu.

Komunikačný systém

  • Vaši zamestnanci môžu používať váš komunikačný systém z domu alebo na cestách.
  • Taktiež bezdrôtové IP telefóny pripájajú používateľov k vášmu komunikačnému systému a dátovým zdrojom, napríklad k informáciám o zákazníkoch, kým sú v sklade, na predajnej ploche alebo kdekoľvek, kde môžu bezdrôtovo pristupovať k vašej dátovej sieti.

Jednoduchá spolupráca

  • Jednotné komunikačné riešenia pre malé podniky idú nad rámec základných schopností VoIP pri zlepšovaní spolupráce.
  • Prostredníctvom riešenia zjednotenej komunikácie môžu pracovníci jednoducho spolupracovať prostredníctvom hlasových hovorov, videochatov, webových konferencií a okamžitých správ. 

Kde nás nájdete

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám správu cez kontaktný formulár, email alebo nám zatelefonujte. 

Sídlo spoločnosti

Dlhá 923/88B, 010 09 Žilina

Telefónne číslo

+421 41 2028 0927

Email

info@fatracom.com

Napíšte nám