Siete

Keď potrebujete IT riešenia, potrebujete ich rýchlo. Očakávate rýchlu odpoveď od kvalifikovaných odborníkov, ktorí zabezpečia hladké fungovanie vášho podnikania. Ako obchodník máte dosť starostí, preto nechajte našich odborníkov zvládnuť vaše IT výzvy. Naše oddelenie IT služieb sa môže zaoberať všetkými potrebnými profesionálnymi technológiami. Naši technici majú najnovšie certifikácie a sú stále aktuálne informovaní o najnovších technických inováciách tak, aby udržali vašu firmu pred konkurenciou. Ponúkame komplexné sieťové a bezpečnostné služby pre podniky i súkromné osoby. Rýchlo reagujeme na mieste, aby sme technologicky udržali vašu firmu tam, kde ju potrebujete, a minimalizujeme riziká.Veríme v strategické riešenie výziev každej firmy. Začneme komplexným hodnotením technológie vášho biznisu a pracujeme priamo s vami, aby sme navrhli plán na udržanie plynulého chodu vašej spoločnosti. Keď dôjde k núdzovej situácii, potrebujete rýchlu reakciu. My sme schopní reagovať rýchlo a osobne. Ste pripravený vidieť, čo môžeme urobiť pre vás a vašu spoločnosť? Kontaktujte nás, aby ste naplánovali bezplatné hodnotenie vašich potrieb v oblasti technológií.


Návrh a realizácia sietí

Základom každého dobre fungujúceho IT systému je správne nadimenzovaná a kvalitne zrealizovaná sieťová infraštruktúra. Pri samotnom návrhu počítačovej siete je potrebné zamýšľať sa nielen na súčasné potreby na kapacitu priepustnosti siete, ale aj na jej možné budúce rozšírenie. Správnym návrhom štruktúrovanej kabeláže dosiahneme nemalé úspory pri budúcom rozširovaní IT systémov.


Návrh firemnej siete

Našim zákazníkom ponúkame vytvorenie návrhu počítačovej siete pomocou metalickej štruktúrovanej kabeláže CAT5e alebo CAT6. Po takejto kabeláži je možné prenášať dáta rýchlosťou až 1Gbit/s.


Realizácia

Realizujeme všetky práce od položenia kabeláže, osadenia zásuviek a patch panelov, montáž a kompletizáciu rozvádzača, zapojenie a konfiguráciu aktívnych prvkov. Zákazníkovi odovzdávame sieť ako celok. Všetky dátové rozvody sú premerané a doložené protokolom. Na vybudovanú sieť poskytujeme záruku, záručný a pozáručný servis.

TeamViewerSupport
QS HOST
3.235.40.122